imgbig(5) Постійна комісія з питань власності розглянула ініціативу заступника голови Київської міської державної адміністрації Володимира Слончака і погодила підготувати проекти рішення щодо передачі в оренду 28 об’єктів комунальної власності. Про це повідомила прес-служба Київської міської держадміністрації. «Радий, що комісія знайшла в собі сили виправити власні методологічні помилки. Тепер є шанс, що комунальне майно не буде марно простоювати, а малі підприємці втрачати прибуток», – повідомив заступник голови КМДА. Він додав, що нинішня ситуація яскраво демонструє стан справ, який склався. За статистикою, минулоріч цього періоду в Києві було вільно близько 135 тисяч кв. м, а наразі – 266 тисяч кв. м. «Через системне неприйняття рішень комісією та «заговорювання» питань кількість простою збільшилася удвічі! Я глибоко переконаний, що це – недопустимо для ефективного управління муніципальними активами», – резюмував заступник голови КМДА.