Антимонопольний комітет звинуватив компанії "Укрбуду" у змові на тендері щодо будівництва на ЧАЕС

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
AMKU

Антимонопольний комітет викрив змову компаній корпорації "Укрбуд" у тендері на будівництво об’єктів на Чорнобильській АЕС та Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива.

Про це повідомило видання «Економічна правда» з посиланням на голову Київського обласного територіального відділення АМКУ Олексія Хмельницького.

Читайте також: Компанія корпорації “Укрбуд” попереджає про можливе банкрутство через штраф Антимонопольного комітету

За його словами, у чотирьох процедурах закупівель у 2017-2018рр. брали участь "Укрбудмонтаж" та "Укренергомонтаж", обидві компанії входять до "Укрбуду". Загальна сума цих закупівель склала більше 1 млрд грн.

"Здійснений Київським територіальним відділенням АМКУ порівняльний аналіз тендерних пропозицій ТОВ "БК "Укрбудмонтаж" та ПрАТ "Укренергомонтаж" виявив обставини, що можуть свідчити про узгодженість поведінки вказаних компаній під час підготовки документів та участі у згаданих процедурах закупівель, зокрема:

– ТОВ "БК "Укрбудмонтаж" та ПрАТ "Укренергомонтаж" здійснювали вхід до аукціону з використанням спільної ІР-адреси.
– ТОВ "БК "Укрбудмонтаж" та ПрАТ "Укренергомонтаж" завантажували власні пропозиції для участі у торгах з використанням спільної ІР-адреси.
– Учасники подавали звітність до органів ДФС з використанням спільних ІР-адрес", - підкреслив він.
В АМКУ також встановили, що "Укрбудмонтаж" та "Укренергомонтаж" знаходяться за однією адресою – м. Київ, вул. Богданівська, 10, та використовують номери телефонів, які відрізняються лише однією цифрою.

"До складу керівних органів ПрАТ "Укренергомонтаж" входить, зокрема, голова наглядової/спостережної ради – Олег Майборода. Відповідно до інформації з ЄДР, він же протягом 2017 року – першого півріччя 2018 року обіймав посаду директора як у ТОВ "Укрбуд Девелопмент", так і в Корпорації "Українська будівельна корпорація "УКРБУД".

Відділенням встановлено, що ТОВ "Укрбуд Девелопмент" та ТОВ "БК "Укрбудмонтаж" входять до складу корпорації "Укрбуд". Також нами встановлено, що протягом 2017 року – першого півріччя 2018 року зазначені компанії мали спільних працівників та між ними існували господарські відносини", - додав Хмельницький.

Як раніше повідомляв портал Метри, АМКУ оштрафував дві компанії корпорації «Укрбуд» за змову на торгах щодо реконструкції Шулявської розв’язки.


Підпишись на новини від me3.com.ua