Українці так і не виявили масового бажання працювати на будмайданчиках Ізраїлю

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
Ізраїль-me3.com_.ua_-1024x735

В рамках міждержавної Угоди про тимчасове працевлаштування українських працівників  у Державі Ізраїль, що була імплементована більш ніж рік тому, зареєстровано та відібрано лише 140 чоловік.  Перші 95 осіб відбудуть на роботу до міста Тель-Авів.

Про це повідомив в. о. Голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні Еліава Бєлоцерковські та кандидатами, які пройшли відбір для працевлаштування в Державі Ізраїль.


«Державною службою зайнятості проводиться робота по виконанню положень міждержавної Угоди про тимчасове працевлаштування українських працівників  у Державі Ізраїль. Зареєстровано та відібрано вже 140 чоловік. Найближчими днями перші 95 осіб, які пройшли усі етапи відбору, відбудуть на роботу до міста Тель-Авів», ‒ сказав Валерій Ярошенко.

Як раніше повідомляв портал нерухомості «МЕтри», міждержавну угоду про працевлаштування в Ізраїлі українських будівельників було імплементовано у травні 2017 року. Залучення українських громадян планувалося таким чином, щоб вони змогли приступити до роботи в Ізраїлі не пізніше січня 2018 року. Втім, через занадто жорсткі офіційні умови, які подекуди характеризують як майже дискримінаційні, українські робітники не виявили масового бажання їхати на будівельні майданчики Ізраїлю в рамках міжурядової Українсько-Ізраїльської угоди.Продаж будинків
Продаж квартир

Підпишись на новини від me3.com.ua